Blog

 • Oferta dhe njoftime

  Oferta dhe njoftime – Shkurt 2015

  Përshëndetje miq, Në këtë faqe do gjeni një përmbledhje njoftimesh dhe ofertash që kemi publikuar gjatë muajit Shkurt 2015 Furra dhe pjanura shkojne gjithmone bashke. Nese i blini te dyja ju perfitoni nje kupon me vlere 7000 lek. Sepse me Globe gjithmone jeni te fituar. Globe Outlet vetem ne Citypark smile emoticon. Lojërat tuaja elektronike të […]

 • gjeste te vogla

  Janë gjërat e vogla që vlejnë!

  Duke qenë se këtë javë kemi dhe festen e Shën Valentinit e cila në vetvete i kushtohet dashurisë le ta bëjmë këtë dashuri edhe me universale nëpërmjet fotove të përditshmërisë sonë në të cilën janë patjetër ato gjestet e vogla të bukura që bëjnë diferencën dhe i japin kuptim jetës…Fotot jo domosdoshmërish duhet të jenë […]

 • pc home 7

  Pierre Cardin – 40% dhuratë për çdo blerje!!!

  Arredoni ambientet tuaja me komoditetin, shijen dhe madhështinë që ju ofron vetëm Pierre Cardin Home. Tashmë për çdo blerje që bëni në dyqanet e Pierre Cardin nga data 15 Dhjetor deri në 5 Janar ju përfitoni 40% bonus për ti shpenzuar për çdo produkt që dëshironi në Pierre Cardin Home! Është bukur të festosh i […]

 • Blej 2 me 1 falas AIS Butique

  AIS Boutique: Bli 2 me 1 fala!

  Dyqani “Ais Boutique” në Katin e I n Cityparëk vjen me Super Oferta vetëm për pak ditë… nxitoni 😉 Dyqani “Ais Boutique” ne Katin e I ne Citypark vjen me Super Oferta vetem per pak dite… nxitoni 😉 A photo posted by Citypark Albania (@cityparkalbania) on Nov 11, 2014 at 9:00am PST

 • Make Up Falas çdo të enjte në Citypark - 19 nentor 2014

  Make Up Falas çdo të enjte në Citypark

  Kujdesi për pamjen është ajo që e bën një femër të duket ndryshe. Për këtë arsye njoftojmë të gjitha femrat se çdo të enjte nga ora 15:30 – 20:00, qendra e kozmetikës Beauty Point, ofron Make up FALAS!!! Mos ngurroni të bëheni pjesë, çdo të enjte pranë CityPark!!! Kujdesi për pamjen është ajo që e […]

 • Lauma lingerie koleksioni i ri - 15 nentor 2014

  Lauma lingerie koleksioni i ri

  Lauma Lingerie sjell koleksionin e ri me zgjedhje të reja dhe mjaft interesante! Dyqani ndodhet në katin I në Citypark. Ju mirëpresim ! Lauma lingerie mberrin koleksioni i ri ! Dyqani ndodhet ne katin I ne Citypark. Ju mirepresim ! A photo posted by Citypark Albania (@cityparkalbania) on Nov 11, 2014 at 11:35am PST

 • AIS Butique se shpejti ne citypark

  Përurimi i Ais Boutique, me 8 nëntor

  Përshëndetje miq, kemi kënaqësinë t’ju njoftojmë se së shpejti, këtu në Citypark, do të hapet edhe një dyqan i ri: “Ais Boutique” – me veshje italiane dhe franceze. Përurimi do të kryhet të shtunën, më datë 8 Nëntor, ora 11, ndaj ju ftojmë të na vizitoni për të parë dhe zgjedhur nga përzgjedhja e stileve […]